עו"ד דנה ספיר - חן, נוטריונית

דנה - גדול.jpg
ניצן - גדול.jpg

סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית בשנת 1992, עוסקת בתחומי המשפט האזרחי ובפרט בתחום המקרקעין. במהלך שנות עבודתה, צברה ניסיון עשיר בליווי עסקאות נדל"ן מסוגים שונים, על כל שלביהן וייצגה חברות קבלניות, יזמים ולקוחות פרטיים במגוון רחב של פעילות בתחום המקרקעין ובתחומים משיקים. מעבר לפעילותה בתחום העסקי, עוסקת עו"ד ספיר-חן בתחומי המעמד האישי - עריכת יפוי כח מתמשך, צוואות, הסכמים, עיזבונות וכו' ובעניינים הנוגעים למעמדם המשפטי של זוגות בני אותו מין. עו"ד ספיר-חן הנה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 1993, היא נוטריונית, מגשרת מוסמכת, בוגרת התוכנית הדו-שנתית להנחית קבוצות ממכון מגיד באוניברסיטה העברית בירושלים ומוסמכת לערוך יפוי כוח מתמשך ע"פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב-1962.

עו"ד ניצן שדה

סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטת בר אילן בשנת 2014, עוסקת בתחומי המשפט האזרחי ובפרט בתחום המקרקעין. בעלת ניסיון בליווי עסקאות נדל"ן מסוגים שונים, על כל שלביהן, ייצוג חברות קבלניות, ולקוחות פרטיים במגוון רחב של פעילות בתחום המקרקעין ובתחומים משיקים. כמו כן עוסקת עו"ד שדה בתחומי המעמד האישי – עריכת ייפוי כוח מתמשך, צוואות, הסכמים, עיזבונות וכו' ובעניינים הנוגעים למעמדם המשפטי של זוגות בני אותו מין.

עו"ד שדה הנה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2015, היא מגשרת מוסמכת ומוסמכת לערוך יפוי כוח מתמשך ע"פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב-1962.